Aux Aura oldalfali split klíma (ASW-H24F4A4/CAR3DI-C8-4)
Tulajdonságok:
- SoftBreeze huzatmentes funkcióval, légáramlás 2340 póruson keresztül
- Továbbfejlesztett automatikus tálcafűtés
- Emlékeztető tisztításhoz
- Drycontact/ vezetékes távirányító
- Fűts -32°C külső hőmérsékletig
- Ultra csendes működés, akár 19 dB
- Integrált Wi-Fi vezérlés
- Matt fehér borítás
- Temperálás
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1145 x 331 x 230 |
| Beltéri súly (kg) | 14 kg |
| Beltéri zajszint (H/L) | 52 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 + 7 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 900 x 700 x 350 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~30°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~52°C |
| Kültéri súly (kg) | 41 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 55 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 7.4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 7.3 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Aux
Aux Delta 3 (ASW-H24G3A4/CAR3DI-B9-5) oldalfali split klíma
7,2 kW-os Delta 3 oldalfali beltéri + kültéri egység
528.900 Ft
Gyártó: Aux
Aux Helia (ASW-H18E3A4/CMR3DI-C7-5) oldalfali inverteres split klíma
5,4 kW-os Helia oldalfali beltéri + kültéri egység
-58.731 Ft
-11%
Gyártó: Aux
Aux Gamma 3 oldalfali split klíma (ASW-H24F7C4/QGR3DI-B9-4)
7,2 kW-os Gamma 3 oldalfali beltéri + kültéri egység
-82.897 Ft
-18%
Gyártó: Aux
Aux Aura oldalfali split klíma (ASW-H18E3A4/CAR3DI-C7-4)
5,3 kW-os Aura oldalfali beltéri + kültéri egység
471.900 Ft
Gyártó: Aux
Aux Magma 2 (ASW-H18E3A4/CCR3DI-C7-5 ) oldalfali inverteres split klíma
5,3 kW-os Magma 2 oldalfali beltéri + kültéri egység
-49.878 Ft
-11%
Gyártó: Aux
Aux Delta 3 (ASW-H18E3A4/CAR3DI-C0-5) oldalfali split klíma
5,3 kW-os Delta 3 oldalfali beltéri + kültéri egység
409.900 Ft
Gyártó: Aux
Aux Helia (ASW-H12C5A4/CMR3DI-D0-5) oldalfali inverteres split klíma
3,5 kW-os Helia oldalfali beltéri + kültéri egység
-39.147 Ft
-10%
Gyártó: Aux
Aux Helia (ASW-H09B7A4/CMR3DI-D0-5) oldalfali inverteres split klíma
2,7 kW-os Helia oldalfali beltéri + kültéri egység
-37.678 Ft
-10%