Aux Gamma 3 oldalfali split klíma (ASW-H24F7C4/QGR3DI-B9-4)
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindítás áramszünet esetén
- Éjszakai üzemmód
- Öndiagnosztika
- Páramentesítő üzemmód
- Időzítő funkció
- Turbó hűtés üzemmód
- iFeel adaptív hőmérséklet-szabályzás
- iClean öntisztító funkció
- UltraSilent csendes működés üzemmód
- AntiFungus gombamentesítő funkció
- ECO Energiatakarékos üzemmód
- Rejtett előlapi LED kijelző
- GoldenFin aranyozott bevonat a hőcserélőn
- Fűtés -15°C külső hőmérsékletig
- Integrált Wi-Fi vezérlés
- R32 környezetbarát hűtőközeg
- H-tarifa kompatibilitás
- Japán fejlesztés
- Crystal White magasfényű fehér borítás
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1089 x 328 x 227 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 53 db(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 + 7 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 825 x 355 x 655 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~30°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 52°C |
| Kültéri zajszint (dB) | 54 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.1 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 7.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 7.2 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Aux
Aux Helia (ASW-H12C5A4/CMR3DI-D0-5) oldalfali inverteres split klíma
3,5 kW-os Helia oldalfali beltéri + kültéri egység
-39.147 Ft
-10%
Gyártó: Aux
Aux Helia (ASW-H09B7A4/CMR3DI-D0-5) oldalfali inverteres split klíma
2,7 kW-os Helia oldalfali beltéri + kültéri egység
-37.678 Ft
-10%
Gyártó: Aux
Aux Delta 3 (ASW-H18E3A4/CAR3DI-C0-5) oldalfali split klíma
5,3 kW-os Delta 3 oldalfali beltéri + kültéri egység
409.900 Ft
Gyártó: Aux
Aux Gamma 3R oldalfali split klíma (ASW-H18E3G4/QGR3DI-C0-5)
5,3 kW-os Gamma 3R oldalfali beltéri + kültéri egység
-36.406 Ft
-10%
Gyártó: Aux
Aux Magma 2 (ASW-H18E3A4/CCR3DI-C7-5 ) oldalfali inverteres split klíma
5,3 kW-os Magma 2 oldalfali beltéri + kültéri egység
-49.878 Ft
-11%
Gyártó: Aux
Aux Aura oldalfali split klíma (ASW-H12C5A4/CAR3DI-D0-4)
3,5 kW-os Aura oldalfali beltéri + kültéri egység
329.900 Ft
Gyártó: Aux
Aux Magma 2 (ASW-H12C5A4/CCR3DI-D0-5) oldalfali inverteres split klíma
3,5 kW-os Magma 2 oldalfali beltéri + kültéri egység
-32.802 Ft
-10%
Gyártó: Aux
Aux Aura oldalfali split klíma (ASW-H09B7A4/CAR3DI-D0-4)
2,7 kW-os Aura oldalfali beltéri + kültéri egység
315.900 Ft