Daikin FTXA42CS/RXA42B8
Tulajdonságok:
- A kellemes hőmérséklet érdekében a Coanda-hatás optimalizálja a légáramlást. A speciálisan kialakított lamellák használatával a légáramlat jobb fókuszálása lehetővé teszi a még jobb hőmérséklet-elosztást a teljes szobában
- Az intelligens hőérzékelő meghatározza a helyiség aktuális hőmérsékletét, és egyenletesen osztja el a levegőt a helyiségben, mielőtt olyan légáramoltatási programra kapcsol, amely a meleg vagy a hideg levegőt a szükséges területre irányítja
- Gyakorlatilag nem hallható: a készülék olyan csendben működik, hogy el is fogja felejteni, hogy ott van.
- Akár A +++ szezonális hatékonysági értékek hűtés és fűtés terén a modern technológiának és a beépített intelligenciának köszönhetően.
- A Flash Streamer elektronok alkalmazásával kémiai reakciót indít el a levegőben szálló részecskékkel, ezáltal lebontja az olyan allergéneket, mint a pollenek és a gombák, illetve eltávolítja a zavaró szagokat, így jobb minőségű, tisztább levegőt biztosít
- Hangalapú parancsok az Amazon Alexa vagy a Google Assistant használatával az olyan fő funkciók kezeléséhez, mint a beállított érték, üzemmód, ventilátorsebesség, stb.
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 295x798x189 |
| Beltéri súly (kg) | 12 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 45/29/21 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A+++ |
| Függőleges csövezési távolság (m) | 20 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 735x825x300 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~18 |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 |
| Kültéri súly (kg) | 47 |
| Kültéri zajszint (dB) | 62 |
| Légszállítás (m3/perc) | 13,1/10,0/7,2/4,07 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 4.2 |
| Teljesítmény hűtés! | 4.2kW |
| Teljesítmény hűtés | 4.2 kW |
| Üzemmód | Inverter |
| Vízszintes csövezési távolság (m) | 30 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Daikin
Daikin FTXTM40A/RXTM40A
4,0kW Split Perfera inverteres oldalfali beltéri komfort sorozat fűtésre optimalizált infrás távirányítóval + kültéri egység
1.402.687 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA42CB/RXA42B8
4,2kW STYLISH fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.389.695 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA42CW/RXA42B8
4,2 kW STYLISH fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.374.364 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ42AW9/RXJ42A9
4,2kW EMURA fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.482.659 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA50CW/RXA50B8
5,0kW STYLISH fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.484.774 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXM60A/RXM60A
6,0kW PERFERA oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.492.602 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXTA30CB/RXTA30C
3,0 kW Daikin Nepura Stylish fekete színű inverteres beltéri egység infrás távirányítóval + kültéri egység
1.335.786 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ42AB9/RXJ42A9
4,2kW EMURA fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.500.114 Ft