Daikin FTXA50CS/RXA50B8
Tulajdonságok:
- A kellemes hőmérséklet érdekében a Coanda-hatás optimalizálja a légáramlást. A speciálisan kialakított lamellák használatával a légáramlat jobb fókuszálása lehetővé teszi a még jobb hőmérséklet-elosztást a teljes szobában
- Az intelligens hőérzékelő meghatározza a helyiség aktuális hőmérsékletét, és egyenletesen osztja el a levegőt a helyiségben, mielőtt olyan légáramoltatási programra kapcsol, amely a meleg vagy a hideg levegőt a szükséges területre irányítja
- Gyakorlatilag nem hallható: a készülék olyan csendben működik, hogy el is fogja felejteni, hogy ott van.
- Akár A +++ szezonális hatékonysági értékek hűtés és fűtés terén a modern technológiának és a beépített intelligenciának köszönhetően.
- A Flash Streamer elektronok alkalmazásával kémiai reakciót indít el a levegőben szálló részecskékkel, ezáltal lebontja az olyan allergéneket, mint a pollenek és a gombák, illetve eltávolítja a zavaró szagokat, így jobb minőségű, tisztább levegőt biztosít
- Hangalapú parancsok az Amazon Alexa vagy a Google Assistant használatával az olyan fő funkciók kezeléséhez, mint a beállított érték, üzemmód, ventilátorsebesség, stb.
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 295x798x189 |
| Beltéri súly (kg) | 12 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 46/31/25 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A+++ |
| Függőleges csövezési távolság (m) | 20 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 735x825x300 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~18 |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 |
| Kültéri súly (kg) | 47 |
| Kültéri zajszint (dB) | 62 |
| Légszállítás (m3/perc) | 13,5/10,0/7,6/5,3 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.33 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
| Vízszintes csövezési távolság (m) | 30 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Daikin
Daikin FTXZ25N/RXZ25N URURU SARARA oldalfali split klíma
2,5 kW URURU SARARA oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.540.876 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ42AS9/RXJ42A9
4,2kW EMURA ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.531.673 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA50CB/RXA50B8
5,0kW STYLISH fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.500.364 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ42AB9/RXJ42A9
4,2kW EMURA fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.500.114 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXM60A/RXM60A
6,0kW PERFERA oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.492.602 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXJ50AW9/RXJ50A9
5,0kW EMURA fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.605.058 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXZ35N/RXZ35N URURU SARARA oldalfali split klíma
3,5 kW URURU SARARA oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.608.071 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FTXA50CW/RXA50B8
5,0kW STYLISH fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval + inverteres kültéri egység
1.484.774 Ft