Daikin FTXJ20AW9 beltéri egység
Tulajdonságok:
- Daikin Flash Streamer technológia: nagyteljesítményű légtisztítás
- Tökéletes hőmérséklet-elosztás a Coanda-hatásnak köszönhetően
- Intelligens hőérzékelő: a légáramlás módosítása hőmérséklet-eltérés érzékelésekor
- Hőfokozás: gyors melegítés indítás során (csak pár esetében)
- Lenyűgöző formák matt kristályfehér színben is
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 305 x 900 x 214 |
| Beltéri súly (kg) | 12 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 4,6/6,4/8,7/11,1 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2 |
| Teljesítmény hűtés! | 2kW |
| Teljesítmény hűtés | 2 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Daikin
Daikin CVXM20B
2,0 kW Daikin Split Perfera padlón álló inverteres beltéri egység infrás távirányítóval
409.000 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin Sky Air FDXM25F9 légcsatornázható beltéri egység
2,5 kW-os Sky Air légcsatornázható beltéri egység, távirányító nélkül
409.555 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FVXM25B
2,4 kW Daikin Split Perfera padlón álló inverteres beltéri egység infrás távirányítóval
414.531 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin STYLISH CTXA15CS oldalfali beltéri egység
1,5 kW-os STYLISH ezüst színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
370.299 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin STYLISH CTXA15CB oldalfali beltéri egység
1,5 kW-os STYLISH fekete színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
350.136 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin STYLISH CTXA15CW oldalfali beltéri egység
1,5 kW-os STYLISH fehér színű oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
339.936 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin FVXM35B
3,4 kW Daikin Split Perfera padlón álló inverteres beltéri egység infrás távirányítóval
481.176 Ft
Gyártó: Daikin
Daikin Sky Air FDXM35F9 légcsatornázható beltéri egység
3,5 kW-os Sky Air légcsatornázható beltéri egység, távirányító nélkül
509.066 Ft