Gree Airy GWH18AVDXE-K6DNA1A
Tulajdonságok:
- Mesterséges intelligencia
- Páratartalomra történő szabályzás
- UV szűrő
- Wi-Fi
- 3D légáram
- cold plasma
- I-Feel
- 8°c-os temperálás
- extra csendes kialakítás
- -25°C-os fűtési működési tartomány
- 7 fokozatú ventilátor
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 970 x 347 x 257 |
| Beltéri súly (kg) | 15 kg |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 873 x 555 x 376 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~30 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 37 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 40, 59 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.3 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Gree
Gree Pulse GWH24AGD-K6DNA1C
6,2kW Pulse inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
520.446 Ft
Gyártó: Gree
Gree Pulse Pro Oldalfali Split klíma GWH24AGE-K6DNA1P
7,1 kW Pulse Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
520.446 Ft
Gyártó: Gree
Gree Summer Oldalfali Split klíma GWH18AGDXB-K6DNA2D
4,6 kW Gree Summer hűtésre optimalizált Split klíma
557.530 Ft
Gyártó: Gree
Gree Amber Royal GWH18YE-S6DBA1A
5,3kW Amber Royal inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
565.785 Ft
Gyártó: Gree
Gree Comfort Pro GWH24ACEXF-K6DNA1A
7,1 kW Comfort Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
566.674 Ft
Gyártó: Gree
Gree Smart One GWH18AODXE-K6DNA2A
5,3 kW Smart One inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-123.528 Ft
-25%
Gyártó: Gree
Gree Amber Royal GWH12YD-S6DBA1A
3,5kW Amber Royal inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
498.729 Ft
Gyártó: Gree
Gree Smart One GWH24AODXF-K6DNA2B
6,5 kW Smart One inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-144.728 Ft
-25%