Gree Comfort Pro GWH09ACCXB-K6DNA1G
Tulajdonságok:
- WI-FI (2,4 GHz) vezérlés
- 3D légáram
- Cold Plasma szűrő
- Távirányítóba integrált hőmérő (I Feel)
- 8°C-os temperálás
- Extra csendes kialakítás
- -25°C-os fűtési működési tartomány
- 7 fokozatú ventilátor
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 889 x 294 x 212 |
| Beltéri súly (kg) | 10 kg |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 732 x 555 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~30 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 23,5 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 51 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.7 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Gree
Gree Winter Oldalfali Split klíma GWH12AGC-K6DNA2W
3,5 kW Gree Winter fűtésre optimalizált Split klíma
264.900 Ft
Gyártó: Gree
Gree Comfort Pro GWH12ACCXD-K6DNA1D
3,5 kW Comfort Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
269.900 Ft
Gyártó: Gree
Gree Pulse Pro Oldalfali Split klíma GWH09AGC-K6DNA1P
2,7 kW Pulse Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-68.404 Ft
-25%
Gyártó: Gree
Gree Winter Oldalfali Split klíma GWH09AGC-K6DNA2W
2,7 kW Gree Winter fűtésre optimalizált Split klíma
249.900 Ft
Gyártó: Gree
Gree Pulse Pro Oldalfali Split klíma GWH12AGC-K6DNA1P
3,5 kW Pulse Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-71.660 Ft
-25%
Gyártó: Gree
Gree Pulse GWH12AGB-K6DNA1A
3,2kW Pulse inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
219.900 Ft
Gyártó: Gree
Gree Cosmo GWH09AWCXB-K6DNA4G
2,7 kW Cosmo inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
313.944 Ft
Gyártó: Gree
Gree Pulse GWH09AGA-K6DNA1A
2,5kW Pulse inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
209.900 Ft