Gree Pulse GWH18AGD-K6DNA1D
Tulajdonságok:
- WI-FI (2,4 ghz) vezérlés
- 3D légáram
- Cold Plasma szűrő
- Távirányítóba integrált hőmérő (I Feel)
- 8°C-os temperálás
- Extra csendes kialakítás
- Fűtés -15°C külső hőmérsékletig
- H-Tarifa igényelhető
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 982 x 311 x 221 |
| Beltéri súly (kg) | 13,5 kg |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 752 x 550 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~43 °C |
| Kültéri súly (kg) | 26,5 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 55 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.6 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 4.6 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Gree
Gree Pulse Pro Oldalfali Split klíma GWH18AGD-K6DNA1P
5,3 kW Pulse Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-105.359 Ft
-25%
Gyártó: Gree
Gree Airy GWH09AVCXB-K6DNA1B
2,7 kW Gree Airy inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
411.861 Ft
Gyártó: Gree
Gree Airy GWH12AVCXD-K6DNA1A
3,5 kW Gree Airy inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
430.657 Ft
Gyártó: Gree
Gree Winter Oldalfali Split klíma GWH18AGD-K6DNA2W
5,3 kW Gree Winter fűtésre optimalizált Split klíma
399.900 Ft
Gyártó: Gree
Gree Comfort Pro GWH18ACDXF-K6DNA1D
5,3 kW Comfort Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
379.900 Ft
Gyártó: Gree
Gree Summer Oldalfali Split klíma GWH12AGB-K6DNA2A
3,2 kW Gree Summer hűtésre optimalizált Split klíma
379.730 Ft
Gyártó: Gree
Gree Cosmo GWH18AWDXE-K6DNA4A
5,3 kW Cosmo inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
469.773 Ft
Gyártó: Gree
Gree Summer Oldalfali Split klíma GWH09AGA-K6DNA2A
2,5 kW Gree Summer hűtésre optimalizált Split klíma
367.030 Ft