Gree Amber Royal GWH18YE-S6DBA1A
Tulajdonságok:
- WI-FI (2,4 GHz) vezérlés
- 3D légáram
- Cold Plasma szűrő
- Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL)
- 8°C-os temperálás
- Dual Stage kompresszor
- Fűtés -30°C külső hőmérsékletig
- H-tarifa igényelhető
- Karter és csepptálca fűtés
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 1101 x 327 x 249 |
| Beltéri súly (kg) | 16.5 kg |
| Beltéri zajszint (H/L) | 47/...28 dB |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 1003 x 790 x 427 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -30~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -18~52 °C |
| Kültéri súly (kg) | 62,5 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 56 dB(A) |
| 3D légáram | 1 |
| 8°C temperáló fűtés | 1 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.6 |
| Smart Wifi | 1 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.57 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.3 |
| Teljesítmény hűtés! | 5.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Gree
Gree Comfort Pro GWH24ACEXF-K6DNA1A
7,1 kW Comfort Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
566.674 Ft
Gyártó: Gree
Gree Summer Oldalfali Split klíma GWH18AGDXB-K6DNA2D
4,6 kW Gree Summer hűtésre optimalizált Split klíma
557.530 Ft
Gyártó: Gree
Gree Smart One GWH24AODXF-K6DNA2B
6,5 kW Smart One inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-144.728 Ft
-25%
Gyártó: Gree
Gree Cosmo GWH24AWEXF-K6DNA4A
7,1 kW Cosmo inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
586.867 Ft
Gyártó: Gree
Gree Airy GWH18AVDXE-K6DNA1A
5,3 kW Gree Airy inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
538.353 Ft
Gyártó: Gree
Gree Airy GWH24AVEXF-K6DNA1A
7,1 kW Gree Airy inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
605.663 Ft
Gyártó: Gree
Gree Pulse GWH24AGD-K6DNA1C
6,2kW Pulse inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
520.446 Ft
Gyártó: Gree
Gree Pulse Pro Oldalfali Split klíma GWH24AGE-K6DNA1P
7,1 kW Pulse Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
520.446 Ft