Gree Pulse GWH24AGD-K6DNA1C
Tulajdonságok:
- WI-FI (2,4 ghz) vezérlés
- 3D légáram
- Cold Plasma szűrő
- Távirányítóba integrált hőmérő (I Feel)
- 8°C-os temperálás
- Extra csendes kialakítás
- Fűtés -15°C külső hőmérsékletig
- H-Tarifa igényelhető
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 88 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 982 x 311 x 221 |
| Beltéri súly (kg) | 14 kg |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 912 x 646 x 373 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~43 °C |
| Kültéri súly (kg) | 36,5 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 57 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6.5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 6.2 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Gree
Gree Pulse Pro Oldalfali Split klíma GWH24AGE-K6DNA1P
7,1 kW Pulse Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
520.446 Ft
Gyártó: Gree
Gree Smart One GWH18AODXE-K6DNA2A
5,3 kW Smart One inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-123.528 Ft
-25%
Gyártó: Gree
Gree Airy GWH18AVDXE-K6DNA1A
5,3 kW Gree Airy inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
538.353 Ft
Gyártó: Gree
Gree Amber Royal GWH12YD-S6DBA1A
3,5kW Amber Royal inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
498.729 Ft
Gyártó: Gree
Gree Dark Pro GWH18ACDXF-K6DNA1D
5,3 kW Dark Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
485.902 Ft
Gyártó: Gree
Gree Summer Oldalfali Split klíma GWH18AGDXB-K6DNA2D
4,6 kW Gree Summer hűtésre optimalizált Split klíma
557.530 Ft
Gyártó: Gree
Gree Amber Royal GWH09YD-S6DBA1A
2,7kW Amber Royal inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
476.377 Ft
Gyártó: Gree
Gree Amber Royal GWH18YE-S6DBA1A
5,3kW Amber Royal inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
565.785 Ft