Gree GWHD(24)NK6OO multi kültéri egység
Tulajdonságok:
- Fűtés -22°C külső hőmérsékletig
- H-tarifa igényelhető
- Karter és csepptálca fűtés
- G10 Inverter technológia
- Intelligens leolvasztás
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 964 x 402 x 660 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -22~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~43 °C |
| Kültéri súly (kg) | 47,5 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 58 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.1 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 8.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 7.1 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Gree
Gree GWHD(28)NK6OO multi kültéri egység
8,2 kW-os Multi kültéri egység max 4 beltérihez
660.908 Ft
Gyártó: Gree
Gree GWHD(18)NK6OO multi kültéri egység
5,2 kW-os Multi kültéri egység max 2 beltérihez
465.455 Ft
Gyártó: Gree
Gree GWHD(14)NK6OO multi kültéri egység
4,1 kW-os Multi kültéri egység max 2 beltérihez
428.117 Ft
Gyártó: Gree
Gree GWHD(36)NK6OO multi kültéri egység
10 kW-os Multi kültéri egység max 4 beltérihez
845.312 Ft
Gyártó: Gree
Gree GEH18AA-K6DNA1E/I Konzol multi beltéri egység
5,2 kW-os Konzol multi beltéri egység
305.689 Ft
Gyártó: Gree
Gree GWHD(36)NK6RO HydroMulti 10,6 kW kültéri egység
10,6 kW-os Multi kültéri egység
928.751 Ft
Gyártó: Gree
Gree GKH(24)EC-K6DNA6A/I Kazettás multi beltéri egység
7,1 kW-os Kazettás multi beltéri egység
299.593 Ft
Gyártó: Gree
Gree GTH(18)CA-K6DNA1A/I multi beltéri egység
4,5 kW-os Parapet multi beltéri egység
290.195 Ft