Gree Smart One GWH18AODXE-K6DNA2A
Tulajdonságok:
- Mesterséges intelligencia
- Páratartalomra történő szabályzás
- UV szűrő
- Wi-Fi
- 3D légáram
- cold plasma
- I-Feel
- 8°c-os temperálás
- extra csendes kialakítás
- -25°C-os fűtési működési tartomány
- 7 fokozatú ventilátor
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 993 x 311 x 222 |
| Beltéri súly (kg) | 13 kg |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 873 x 555 x 376 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~30 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 37 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 59 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.3 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Gree
Gree Comfort Pro GWH18ACDXF-K6DNA1D
5,3 kW Comfort Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
379.900 Ft
Gyártó: Gree
Gree Summer Oldalfali Split klíma GWH12AGB-K6DNA2A
3,2 kW Gree Summer hűtésre optimalizált Split klíma
379.730 Ft
Gyártó: Gree
Gree Summer Oldalfali Split klíma GWH09AGA-K6DNA2A
2,5 kW Gree Summer hűtésre optimalizált Split klíma
367.030 Ft
Gyártó: Gree
Gree Smart One GWH12AOCXB-K6DNA2C
3,5 kW Smart One inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-88.066 Ft
-24%
Gyártó: Gree
Gree Winter Oldalfali Split klíma GWH18AGD-K6DNA2W
5,3 kW Gree Winter fűtésre optimalizált Split klíma
399.900 Ft
Gyártó: Gree
Gree Airy GWH09AVCXB-K6DNA1B
2,7 kW Gree Airy inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
411.861 Ft
Gyártó: Gree
Gree Dark Pro GWH12ACCXD-K6DNA1D
3,5 kW Dark Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
346.456 Ft
Gyártó: Gree
Gree Smart One GWH09AOCXB-K6DNA2A
2,7 kW Smart One inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-85.841 Ft
-25%