Gree Winter Oldalfali Split klíma GWH18AGD-K6DNA2W Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 982 x 311 x 221 |
| Beltéri súly (kg) | 12,5 kg |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 802 x 550 x 350 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~30 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 30,5 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 56 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.2 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.3 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.3 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Gree
Gree Airy GWH09AVCXB-K6DNA1B
2,7 kW Gree Airy inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
411.861 Ft
Gyártó: Gree
Gree Comfort Pro GWH18ACDXF-K6DNA1D
5,3 kW Comfort Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
379.900 Ft
Gyártó: Gree
Gree Summer Oldalfali Split klíma GWH12AGB-K6DNA2A
3,2 kW Gree Summer hűtésre optimalizált Split klíma
379.730 Ft
Gyártó: Gree
Gree Pulse Pro Oldalfali Split klíma GWH18AGD-K6DNA1P
5,3 kW Pulse Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-105.359 Ft
-25%
Gyártó: Gree
Gree Pulse GWH18AGD-K6DNA1D
4,6kW Pulse inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
421.259 Ft
Gyártó: Gree
Gree Airy GWH12AVCXD-K6DNA1A
3,5 kW Gree Airy inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
430.657 Ft
Gyártó: Gree
Gree Summer Oldalfali Split klíma GWH09AGA-K6DNA2A
2,5 kW Gree Summer hűtésre optimalizált Split klíma
367.030 Ft
Gyártó: Gree
Gree Smart One GWH12AOCXB-K6DNA2C
3,5 kW Smart One inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli infravörös távirányítóval
-88.066 Ft
-24%