Kinghome Maximus oldalfali split klíma
Tulajdonságok:
- G10 inverter technológia
- Wi-Fi vezérlés
- -25°C Fűtési működési tartomány
- Cold plasma szűrő
- 3D légáram
- Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL)
- 8°C-os temperálás
- LED kijelző
- Többszörös szűrőrendszer
- „Turbo˝ hűtés
- Csendes üzemmód
- H-tarifa igényelhető
- Kompresszor karter- és csepptálca fűtés
Kinghome klíma – megbízható választás a mindennapi hűtéshez és fűtéshez
A Kinghome olyan inverteres split klímákat kínál, amelyek a legfontosabb otthoni igényekre koncentrálnak. Stabil működés, jól átlátható funkciók és elérhető ár – mindaz, ami egy lakás vagy kisebb családi ház kényelmes hűtéséhez és kiegészítő fűtéséhez szükséges.
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1000 x 333 x 249 |
| Beltéri súly (kg) | 13,5 kg |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 + 2 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 802 x 555 x 350 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25..+30 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15..+50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 31,5 kg |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.2 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.3 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.3 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Kinghome
Kinghome Primor oldalfali split klíma
4,6 kW Kinghome Primor beltéri + kültéri egység
299.900 Ft
Gyártó: Kinghome
Kinghome Maximus oldalfali split klíma
3,5 kW Kinghome Primor beltéri + kültéri egység
214.900 Ft
Gyártó: Kinghome
Kinghome Maximus oldalfali split klíma
2,5 kW Kinghome Primor beltéri + kültéri egység
204.900 Ft
Gyártó: Kinghome
Kinghome Primor oldalfali split klíma
3,2 kW Kinghome Primor beltéri + kültéri egység
194.900 Ft
Gyártó: Kinghome
Kinghome Primor oldalfali split klíma
2,5 kW Kinghome Primor beltéri + kültéri egység
184.900 Ft