Kinghome Primor oldalfali split klíma
Tulajdonságok:
- G10 inverter technológia
- Wi-Fi vezérlés
- -15°C fűtési működési tartomány
- I-Feel funkció
- 8°C-os temperálás
- Többszörös szűrőrendszer
- Cold Plasma szűrő
- H-tarifa igényelhető
- LED kijelző
- „Turbo” hűtés
- Csendes üzemmód
- Kellemes éjszakai mód
- 24 órás időzítő
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 992 x 333 x 252 |
| Beltéri súly (kg) | 13,5 kg |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 + 2 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 732 x 555 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15..+24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15..+43°C |
| Kültéri súly (kg) | 27,5 kg |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.2 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 4.6 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Kinghome
Kinghome Maximus oldalfali split klíma
5,3 kW Kinghome Primor beltéri + kültéri egység
319.900 Ft
Gyártó: Kinghome
Kinghome Maximus oldalfali split klíma
3,5 kW Kinghome Primor beltéri + kültéri egység
214.900 Ft
Gyártó: Kinghome
Kinghome Maximus oldalfali split klíma
2,5 kW Kinghome Primor beltéri + kültéri egység
204.900 Ft
Gyártó: Kinghome
Kinghome Primor oldalfali split klíma
3,2 kW Kinghome Primor beltéri + kültéri egység
194.900 Ft
Gyártó: Kinghome
Kinghome Primor oldalfali split klíma
2,5 kW Kinghome Primor beltéri + kültéri egység
184.900 Ft