LG A09GA2 ArtCool Gallery LCD oldalfali split klíma
Tulajdonságok:
- Dual inverter kompresszor
- Alacsony zajszint
- Komfort páratartalom szabályozás
- Freeze Cleaning
- Plasmaster ionizátor
- WIFI vezérlés
- Golden Fin
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.3 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 2.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG A12GA2 ArtCool Gallery LCD oldalfali split klíma
3,5 kW ArtCool Gallery LCD inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
1.136.900 Ft
Gyártó: LG
LG H24S1D S1 Deluxe oldalfali split klíma
7,1 kW Deluxe inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
767.900 Ft