LG Art Cool AC18BK.NSK beltéri egység
Tulajdonságok:
- Négyirányú pásztázás
- Jet cool funkció
- Gyors felfűtés
- Készülék diagnosztika okoseszközzel
- WI-FI vezérlés
- UV nano szűrő
- Allergén szűrő
- Éjszakai csendes üzemmód
- Energiafogyasztás kijelző
- Plasmaster ionizátor
- Automatikus tisztítás
- Alacsony zajszint
- Csendes működés
- Kellemes légáram funkció
- Golden Fin
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 998 x 345 x 212 |
| Beltéri súly (kg) | 12.8 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 44/39/34/31 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 870/780/630 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG Deluxe DC24RK.NSK beltéri egység
7,1 kW-os Deluxe inverteres beltéri egység
301.645 Ft
Gyártó: LG
LG S24ET.NSK Silence 2 multi beltéri egység
7,1 kW Silence 2 multi beltéri egység
280.096 Ft
Gyártó: LG
LG Silence Plus PC24SK.NSK multi beltéri egység
7,1 kW-os Silence Plus multi beltéri egység R32/ R410A kültéri egységekhez
278.130 Ft
Gyártó: LG
LG Premium H12S1P.NS1 Multi beltéri egység
3,5 kW-os Premium Multi beltéri egység
274.113 Ft
Gyártó: LG
LG MT06R.NR0 Kazettás multi beltéri egység
1,5 kW-os Kazettás multi beltéri egység dekorpanellel
336.822 Ft