LG ArtCool Mirror AC18BQ.NSK Multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Csendes működés
- Plasmaster Ionizátor
- Jet Cool funkció
- Négyirányú pásztázás
- Aktív energiaszabályozás
- WI-FI vezérlés
- Gyors felfűtés
- Kettős védelmet nyújtó szűrő
- Automatikus tisztítás
- Golden Fin
- Alacsony zajszint
- Energiafogyasztás kijelző
- Kellemes légáram funkció
- Készülék diagnosztika okoseszközzel
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 998 x 345 x 210 |
| Beltéri súly (kg) | 12.8 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 31/34/39/44 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 480/630/780/870/930 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Smart Wifi | 1 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG ArtCool Gallery MA12R.NF1 Multi beltéri egység
3,5 kW-os ArtCool Gallery Multi beltéri egység
243.840 Ft
Gyártó: LG
LG Artcool AM07BK.NSJ Multi beltéri egység
2,1 kW-os Artcool Multi beltéri egység
246.346 Ft
Gyártó: LG
LG A09GA1.NSE ArtCool Gallery oldalfali beltéri egység
2,5 kW ArtCool Gallery oldalfali beltéri egység
252.600 Ft
Gyártó: LG
LG ArtCool Gallery MA09R.NF1 Multi beltéri egység
2,6 kW-os ArtCool Gallery Multi beltéri egység
229.870 Ft
Gyártó: LG
LG Premium H09S1P.NS1 Multi beltéri egység
2,6 kW-os Premium Multi beltéri egység
255.839 Ft
Gyártó: LG
LG Deluxe H12S1D.NS1 S1 Multi beltéri egység
3,5 kW-os S1 Deluxe Multi beltéri egység
229.098 Ft
Gyártó: LG
LG Art Cool AC12BK.NSJ beltéri egység
3,5 kW-os Art Cool beltéri egység fekete
225.349 Ft
Gyártó: LG
LG A12GA1.NSE ArtCool Gallery oldalfali beltéri egység
3,5 kW ArtCool Gallery oldalfali beltéri egység
261.492 Ft