LG AC24BK
Tulajdonságok:
- UV nano szűrő
- Plasmaster ionizátor
- Allergén szűrő
- Automatikus tisztítás
- R32 Hűtőközeg
- WIFI vezérlés
- Készülék diagnosztika okoseszközzel
- Aktív energiaszabályozás
- Energiafogyasztás kijelző
- Kellemes légáram funkció
- 4 irányú légáram
- Alacsony zajszint
- Csendes működés
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Gold Fin hőcserélőbevonat
- Jet Cool funkció
- Gyors felfűtés
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 88 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 998 x 345 x 212 |
| Beltéri súly (kg) | 13.5 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 47/42/34/31 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 870 x 650 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -10~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~48 °C |
| Kültéri súly (kg) | 46.4 |
| Kültéri zajszint (dB) | 54 |
| Légszállítás (m3/perc) | 966/786/630 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.9 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 7.5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 6.6 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG H24S1D S1 Deluxe oldalfali split klíma
7,1 kW Deluxe inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
767.900 Ft
Gyártó: LG
LG S24ET Silence 2 oldalfali split klíma
7,1 kW Silence 2 inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
762.900 Ft
Gyártó: LG
LG H18S1D S1 Deluxe oldalfali split klíma
5,3 kW Deluxe inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
687.901 Ft
Gyártó: LG
LG A12GA1 ArtCool Gallery oldalfali split klíma
3,5 kW ArtCool Gallery inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
679.900 Ft