LG CL09F
Tulajdonságok:
- Beépített cseppvízszivattyú
- Beállítható külső statikus nyomásérték
- Vezetékes fali távirányító
- Energiatakarékos működés
- Csendes működés
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 900 x 190 x 460 |
| Beltéri súly (kg) | 18 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 55 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 11,5/9,5/8 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.1 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 2.5 kW |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG Art Cool AC18BK.NSK beltéri egység
5,3 kW-os Art Cool beltéri egység fekete
304.369 Ft
Gyártó: LG
LG Deluxe DC24RK.NSK beltéri egység
7,1 kW-os Deluxe inverteres beltéri egység
301.645 Ft
Gyártó: LG
LG MT06R.NR0 Kazettás multi beltéri egység
1,5 kW-os Kazettás multi beltéri egység dekorpanellel
336.822 Ft
Gyártó: LG
LG MT09R.NU1 Kazettás multi beltéri egység
2,6 kW-os Kazettás multi beltéri egység + dekorpanel (PT-UAHW0)
339.509 Ft
Gyártó: LG
LG MT08R.NR0 Kazettás multi beltéri egység
2,1 kW-os Kazettás multi beltéri egység
342.196 Ft