LG CT18F/UUB1 Kazettás Split klíma
Tulajdonságok:
- R32 hűtőközeg
- Csendes működés
- Standard kialakítás
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 570 x 256 x 570 |
| Beltéri súly (kg) | 13.9 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 57 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++ / A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 870 x 650 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20 ~ 18 C° |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 44.5 |
| Kültéri zajszint (dB) | 63 |
| Légszállítás (m3/perc) | 13/12/11 m3/min |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.4 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.7 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG CT18F/UUA1 Compact kazettás split
5,3 kW-os Compact kazettás split, infrás vezérlővel (PWLSSB21H), dekorpanellel (PT-QAGW0)
1.037.590 Ft
Gyártó: LG
LG UV24F/UUB1 Mennyezeti Split klíma
7,1 kW-os Compact Mennyezeti Split klíma
1.018.540 Ft
Gyártó: LG
LG UV30F/UUC1 Mennyezeti Split klíma
8,8 kW-os Standard Mennyezeti Split klíma
1.111.250 Ft
Gyártó: LG
LG UM30F/UUC1 Légcsatornázható Split klíma
8,8 kW-os Standard Légcsatornázható Split klíma
1.130.300 Ft
Gyártó: LG
LG UV36F/UUC1 Mennyezeti Split klíma
10 kW-os Compact Mennyezeti Split klíma
1.135.380 Ft
Gyártó: LG
LG UT30F/UUC1 Kazettás Split klíma
8,8 kW-os Standard Kazettás Split klíma,vezetékes távirányítóval (PREMTB001), dekorpanellal (PT-AAGW0)
1.146.810 Ft