LG HM163MR.U34 Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 380~ 415 V 50Hz,3Fázis |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 1239 x 1380 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 35°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 5~48 °C |
| Kültéri súly (kg) | 118.6 |
| Kültéri zajszint (dB) | 61 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.53 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 16 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.