LG HUN163MRB
Tulajdonságok:
- Black Fin hőcsérélő
- R32 Hűtőközeg
- Forradalmi R1 kompresszor
- Csendes működés
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 490 × 850 × 315 |
| Beltéri súly (kg) | 30.5 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 44 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 380~ 415 V 50Hz,3Fázis |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 950 x 1380 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 35°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 5~48 °C |
| Kültéri súly (kg) | 91.7 |
| Kültéri zajszint (dB) | 63 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.55 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 16 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 16 |
| Teljesítmény hűtés | 16 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.