LG Silence Plus PC18SK.NSK multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Gyári WIFI vezérlés
- Készülékdiagnosztika okoseszközzel
- Négyirányú légterelés
- Energiafogyasztás kijelző
- Aktív energiaszabályozás
- Alacsony zajszint
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 998 x 345 x 210 |
| Beltéri súly (kg) | 11.9 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 44/39/34/31 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 630/780/870 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG S18ET.NSK Silence 2 multi beltéri egység
5,3 kW Silence 2 multi beltéri egység
198.502 Ft
Gyártó: LG
LG Art Cool AC09BK.NSJ beltéri egység
2,6 kW-os Art Cool beltéri egység fekete
216.290 Ft
Gyártó: LG
LG ArtCool Mirror AC12BH.NSJ Multi beltéri egység
3,5 kW-os ArtCool Mirror Multi beltéri egység
170.180 Ft
Gyártó: LG
LG Art Cool AC12BK.NSJ beltéri egység
3,5 kW-os Art Cool beltéri egység fekete
225.349 Ft
Gyártó: LG
LG ArtCool Mirror AC12BQ.NSJ Multi beltéri egység
3,5 kW-os ArtCool Mirror Multi beltéri egység
165.100 Ft
Gyártó: LG
LG Deluxe H12S1D.NS1 S1 Multi beltéri egység
3,5 kW-os S1 Deluxe Multi beltéri egység
229.098 Ft
Gyártó: LG
LG ArtCool Gallery MA09R.NF1 Multi beltéri egység
2,6 kW-os ArtCool Gallery Multi beltéri egység
229.870 Ft
Gyártó: LG
LG Silence Plus PM07SK.NSA multi beltéri egység
2,1 kW-os Silence Plus multi beltéri egység R32/ R410A kültéri egységekhez
153.182 Ft