LG S12ET Silence 2 oldalfali split klíma
Tulajdonságok:
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Csendes működés
- 4 irányú légáram
- Jet Cool funkció
- Aktív energiaszabályozás
- WIFI vezérlés
- Gyors felfűtés
- Készülék diagnosztika okoseszközzel
- Automatikus tisztítás
- Alacsony zajszint
- Aktív fogyasztás kijelző
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 59 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -10~24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~48°C |
| Kültéri zajszint (dB) | 65 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.6 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG W18TI Dual Pro oldalfali split klíma
5,3 kW Dual Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
415.900 Ft
Gyártó: LG
LG W12TE Dual Pro oldalfali split klíma
3,5 kW Dual Pro inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
243.900 Ft
Gyártó: LG
LG H09S1D S1 Deluxe oldalfali split klíma
2,6 kW Deluxe inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
473.901 Ft
Gyártó: LG
LG H12S1D S1 Deluxe oldalfali split klíma
3,5 kW Deluxe inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
499.900 Ft