LG UM36F/UUD1 Légcsatornázható Split klíma
Tulajdonságok:
- Energiatakarékos működés
- Csendes működés
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1250 x 270 x 700 |
| Beltéri súly (kg) | 38.5 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 60 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+/A |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 950 x 1380 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 18 C° |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -20~ 52 °C |
| Kültéri súly (kg) | 85 |
| Kültéri zajszint (dB) | 66 |
| Légszállítás (m3/perc) | 32/28/24 m³/min |
| SCOP jósági tényező fűtés | 3.9 |
| SEER jósági tényező hűtés | 5.8 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 10.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 9.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 10kW |
| Teljesítmény hűtés | 10 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG UV42F/UUD1 Mennyezeti Split klíma
12,5 kW-os Standard Mennyezeti Split klíma
1.623.060 Ft
Gyártó: LG
LG UT36F/UUD1 Compact kazettás split
10,0 kW-os Compact Kazettás Split klíma, vezetékes távirányítóval (PREMTB001), dekorpanellel (PT-AAGW0)
1.656.080 Ft
Gyártó: LG
LG UV36F/UUD3 Mennyezeti Split klíma
10 kW-os Standard Mennyezeti Split klíma
1.662.430 Ft
Gyártó: LG
LG UV36FH/UUD1 Mennyezeti Split klíma
10,5 kW-os High Mennyezeti Split klíma
1.664.970 Ft
Gyártó: LG
LG UV36F/UUD1 Mennyezeti Split klíma
10 kW-os Standard Mennyezeti Split klíma
1.592.580 Ft
Gyártó: LG
LG UV42FH/UUD1 Mennyezeti Split klíma
12,5 kW-os High Mennyezeti Split klíma
1.691.640 Ft
Gyártó: LG
LG UV42F/UUD3 Mennyezeti Split klíma
12,5 kW-os Standard Mennyezeti Split klíma
1.692.910 Ft
Gyártó: LG
LG UM42F/UUD1 Légcsatornázható Split klíma
12,5 kW-os Légcsatornázható Split klíma
1.692.910 Ft