LG UM48F/UUD3 Légcsatornázható Split klíma
Tulajdonságok:
- Csendes működés
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1250 x 360 x 700 |
| Beltéri súly (kg) | 43.5 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 65 |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 950 x 1380 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 18 C° |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -20~ 52 °C |
| Kültéri súly (kg) | 85 |
| Kültéri zajszint (dB) | 69 |
| Légszállítás (m3/perc) | 40/34/28 m³/min |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 5.8 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 15.5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 13.4 |
| Teljesítmény hűtés! | 15kW |
| Teljesítmény hűtés | 15 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG UV60F/UUD3 Mennyezeti Split klíma
17 kW-os Standard Mennyezeti Split klíma
1.808.480 Ft
Gyártó: LG
LG UT48F/UUD3 Kazettás Split klíma
14,0 kW-os Standard Kazettás Split klíma, vezetékes távirányítóval (PREMTB001), dekorpanellal (PT-AAGW0)
1.769.110 Ft
Gyártó: LG
LG UV48F/UUD3 Mennyezeti Split klíma
14 kW-os Standard Mennyezeti Split klíma
1.764.030 Ft
Gyártó: LG
LG UM42F/UUD3 Légcsatornázható Split klíma
12,5 kW-os Standard Légcsatornázható Split klíma
1.762.760 Ft
Gyártó: LG
LG UT42F/UUD3 Kazettás Split klíma
12,5 kW-os Standard Kazettás Split klíma, vezetékes távirányítóval (PREMTB001), dekorpanellal (PT-AAGW0)
1.741.170 Ft
Gyártó: LG
LG UV60F/UUD1 Mennyezeti Split klíma
17 kW-os Standard Mennyezeti Split klíma
1.738.630 Ft
Gyártó: LG
LG UM48F/UUD1 Légcsatornázható Split klíma
14 kW-os Standard Légcsatornázható Split klíma
1.734.820 Ft
Gyártó: LG
LG UV36FH/UUD3 Mennyezeti Split klíma
10,5 kW-os High Mennyezeti Split klíma
1.734.820 Ft