LG US30F/UUB1 Oldalfali Split klíma
Tulajdonságok:
- Gyári infrás távirányító
- Energiatakarékos indítás
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Csendes működés
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 88 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 1200 x 360 x 265 |
| Beltéri súly (kg) | 18.3 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 62 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++ / A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 870 x 650 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15 ~ 18 C° |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~ 48 °C |
| Kültéri súly (kg) | 44.5 |
| Kültéri zajszint (dB) | 67 |
| Légszállítás (m3/perc) | 21/17/13 m3/min |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.1 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.8 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 7.7 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 7.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG A09GA2 ArtCool Gallery LCD oldalfali split klíma
2,5 kW ArtCool Gallery LCD inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
1.097.900 Ft
Gyártó: LG
LG A12GA2 ArtCool Gallery LCD oldalfali split klíma
3,5 kW ArtCool Gallery LCD inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
1.136.900 Ft
Gyártó: LG
LG H24S1D S1 Deluxe oldalfali split klíma
7,1 kW Deluxe inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
767.900 Ft