LG US30F/UUC1
Tulajdonságok:
- Energiatakarékos működés
- Csendes működés
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1200 x 360 x 265 |
| Beltéri súly (kg) | 18.3 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 62 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 950 x 834 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20~18 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -20 ~ 52 °C |
| Kültéri súly (kg) | 57.7 |
| Kültéri zajszint (dB) | 68 dB(A) |
| Légszállítás (m3/perc) | 21/17/13 m3/min |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 9 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 8 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 8 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG A09GA2 ArtCool Gallery LCD oldalfali split klíma
2,5 kW ArtCool Gallery LCD inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
1.097.900 Ft
Gyártó: LG
LG A12GA2 ArtCool Gallery LCD oldalfali split klíma
3,5 kW ArtCool Gallery LCD inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
1.136.900 Ft
Gyártó: LG
LG H24S1D S1 Deluxe oldalfali split klíma
7,1 kW Deluxe inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
767.900 Ft