LG Single A UUD1.U30 Multi kültéri egység
Tulajdonságok:
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Csendes működés
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 950 x 1380 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 18 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -20~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 85 |
| Kültéri zajszint (dB) | 69 |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: LG
LG Single A UUD3.U30 Multi kültéri egység
10 kW-os Single A Multi kültéri egység
1.267.460 Ft
Gyártó: LG
LG Artcool Gallery LCD A12GA2.NSE Multi beltéri egység
3,5 kW-os Artcool Gallery LCD Multi beltéri egység
754.590 Ft