MDV NTA-053B-IU Multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- Alacsony hűtőközeg érzékelés
- Cold Catalyst szűrő
- 12 fokozatú ventillátor
- Mono&Multi kompatibilis
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Eco mód
- Follow Me funkció
- Ionizátor
- WI-FI vezérlés (opcionális)
- Nagy sűrűségű szűrő
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Golden Fin
- Öntisztítás
- π alakú szerelőlap
- 2 irányú csőcsatlakozás
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 965 x 319 x 215 |
| Beltéri súly (kg) | 10.9 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 57 dB(A) |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 730/500/420 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.3 |
| Teljesítmény hűtés! | 5.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: MDV
MDV NTA-071B-IU Next multi beltéri egység
3,5 kW-os Next multi beltéri egység
170.180 Ft