MDV ONE oldalfali split 2,6 kW Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 726 x 291 x 210 |
| Beltéri súly (kg) | 7,7 kg |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 720 x 495 x 270 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20 ~ 24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 21 kg |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.1 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 2.9 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.6 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: MDV
MDV ONE oldalfali split 3,5 kW
3,5 kW MDV One oldalfali beltéri (ONEA-035-IU) + kültéri egység (ONE1-035-OU)
199.901 Ft