Midea M5OE-42HFN8-Q(B) Multi kültéri egység
Tulajdonságok:
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- R32 Hűtőközeg
- Csendes működés
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 946 x 810 x 410 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15 ~ 24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 73.3 |
| Légszállítás (m3/perc) | 3850 m3/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 3.8 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.6 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 12.3 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 12.3 |
| Teljesítmény hűtés! | 15kW |
| Teljesítmény hűtés | 15 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea GAIA-12HRFN8-I-GREY multi beltéri egység
3,5 kW-os Gaia Grey oldalfali multi beltéri egység
265.430 Ft
Gyártó: Midea
Midea GAIA-09HRFN8-I(B) multi beltéri egység
2,6 kW-os Gaia oldalfali multi beltéri egység
259.080 Ft