Midea MCB-18-SP
Tulajdonságok:
- Gyári Wifi vezérlés
- Csepptálca fűtés
- Karterfűtés
- 4 irányú légáram
- Nagy sűrűségű szűrő
- iClean
- Hűtőközeghiány érzékelés
- Páratartalom szabályzás
- Fokozatmentes beltéri ventilátor
- Alvás automata funkció
- Golden Fin
- Breeze away funkció
- Automatikus újraindulás
- Időzítő funkció
- Lamella memória funkció
- ECO mód
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Kültéri önportalanító funkció
- Turbo üzemmód
- BreezeleSS funkció
- 1W készenléti üzemmód
- Vészhelyzeti üzemmód
- Mono&Multi kompatibilis
- Automatikus hiba diagnosztikai funkció
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 968 x 320 x 225 |
| Beltéri súly (kg) | 12.3 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 56 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 805 x 330 x 554 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 32.3 |
| Kültéri zajszint (dB) | 65 dB(A) |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.3 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MOP3-09-SP
2,6 kW Oasis Plus inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
409.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
5,3 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGCU-18HRFNX-BL) + kültéri egység (MOX301-18HFN8)
409.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MOP3-12-SP
3,5 kW Oasis Plus inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
419.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali split
5,3 kW-os Solstice oldalfali beltéri (EZ-18RD6-I) + kültéri egység (EZ-18RD6H-O)
428.473 Ft
Gyártó: Midea
Midea MG2X-18-SP
5,3 kW Xtreme Save oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
389.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MEX-18-SP
5,3 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
439.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali split
5,3 kW-os Solstice oldalfali fekete beltéri (EZB-18RD6-I) + kültéri egység (EZ-18RD6H-O)
441.931 Ft
Gyártó: Midea
Midea MSF3-09-SP
2,6 kW Breezeless+ beltéri egység+ kültéri egység Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
369.900 Ft