Midea MEX-09-SP
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 12 fokozatú ventillátor
- 4 irányú légáram
- Alvás automata funkció
- Ionizátor
- Nagy sűrűségű szűrő
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Öntisztítás
- Alacsony zajszint
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
- π alakú szerelőlap
- Karterfűtés
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Turbo üzemmód
- Follow me funkció
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- R32 Hűtőközeg
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- Opcionális multi function board
- Kültéri önportalanító funkció
- Gear shift funkció
- Eco mód (25-50-75%)
- Intelligens szem
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 795 x 295 x225 |
| Beltéri súly (kg) | 10.2 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 58 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 805 x 554 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20 ~ 25°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 28.4 |
| Kültéri zajszint (dB) | 64 |
| Légszállítás (m3/perc) | 530/360/280 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.6 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.1 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.6 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 2.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali split
3,5 kW-os Solstice oldalfali fekete beltéri (EZB-12RD6-I) + kültéri egység (EZ-12RD6H-O)
320.665 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali split
2,6 kW-os Solstice oldalfali fekete beltéri (EZB-09RD6-I) + kültéri egység (EZ-09RD6H-O)
310.979 Ft
Gyártó: Midea
Midea MEX-12-SP
3,5 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
329.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGP2X-12-SP
3,5 kW Xtreme Save Pro oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
309.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali split
3,5 kW-os Solstice oldalfali beltéri (EZ-12RD6-I) + kültéri egység (EZ-12RD6H-O)
309.899 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali split
2,6 kW-os Solstice oldalfali beltéri (EZ-09RD6-I) + kültéri egység (EZ-09RD6H-O)
299.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGP2X-09-SP
2,6 kW Xtreme Save Pro oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
299.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
3,5 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGBU-12HRFNX-BL) + kültéri egység (MOX102-12HFN8)
279.900 Ft