Midea MEX-18-SP
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 12 fokozatú ventillátor
- 4 irányú légáram
- Alvás automata funkció
- Ionizátor
- Nagy sűrűségű szűrő
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Öntisztítás
- Alacsony zajszint
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
- π alakú szerelőlap
- Karterfűtés
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Turbo üzemmód
- Follow me funkció
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- R32 Hűtőközeg
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- Opcionális multi function board
- Kültéri önportalanító funkció
- Gear shift funkció
- Eco mód (25-50-75%)
- Intelligens szem
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 965 x 319 x 239 |
| Beltéri súly (kg) | 12.3 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 59 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 890 x 673 x 342 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20 ~ 25°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 38.8 |
| Kültéri zajszint (dB) | 65 |
| Légszállítás (m3/perc) | 685/580/400 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.3 |
| Teljesítmény hűtés! | 5.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali split
5,3 kW-os Solstice oldalfali fekete beltéri (EZB-18RD6-I) + kültéri egység (EZ-18RD6H-O)
441.931 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali split
5,3 kW-os Solstice oldalfali beltéri (EZ-18RD6-I) + kültéri egység (EZ-18RD6H-O)
428.473 Ft
Gyártó: Midea
Midea Oasis Plus+ oldalfali split
2,6 kW Midea Oasis Plus+ oldalfali beltéri (MSOPP-09HRFN8) + kültéri egység (MOX330-09HFN8-OPP)
451.734 Ft
Gyártó: Midea
Midea Oasis Plus+ oldalfali split
3,5 kW Midea Oasis Plus+ oldalfali beltéri (MSOPP-12HRFN8) + kültéri egység (MOX330-12HFN8-OPP)
458.518 Ft
Gyártó: Midea
Midea MOP3-12-SP
3,5 kW Oasis Plus inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
419.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
5,3 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGCU-18HRFNX-BL) + kültéri egység (MOX301-18HFN8)
409.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MOP3-09-SP
2,6 kW Oasis Plus inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
409.900 Ft