Midea MG2X-18-SP
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 1W készenléti üzemmód
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Follow me funkció
- Vészhelyzeti üzemmód
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wi-Fi vezérlés
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- Karterfűtés
- Eco mód (25 %)
- π alakú szerelőlap
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Opcionális multi function board
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 969 x 241 x 320 |
| Beltéri súly (kg) | 11.2 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 56 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 874 x 554 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15 ~ 24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 33.5 |
| Kültéri zajszint (dB) | 65 dB(A) |
| Légszállítás (m3/perc) | 800/600/500 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.3 |
| Teljesítmény hűtés! | 5.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MSF3-09-SP
2,6 kW Breezeless+ beltéri egység+ kültéri egység Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
369.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MOP3-09-SP
2,6 kW Oasis Plus inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
409.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
5,3 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGCU-18HRFNX-BL) + kültéri egység (MOX301-18HFN8)
409.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MOP3-12-SP
3,5 kW Oasis Plus inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
419.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali split
5,3 kW-os Solstice oldalfali beltéri (EZ-18RD6-I) + kültéri egység (EZ-18RD6H-O)
428.473 Ft
Gyártó: Midea
Midea MEX-18-SP
5,3 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
439.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali split
5,3 kW-os Solstice oldalfali fekete beltéri (EZB-18RD6-I) + kültéri egység (EZ-18RD6H-O)
441.931 Ft