Midea MGA-12-GREY-SP
Tulajdonságok:
- Gyári Wifi vezérlés
- Csepptálca fűtés
- Karterfűtés
- Silent mód
- Nagy sűrűségű szűrő
- Automatikus hiba diagnosztikai funkció
- Hűtőközeghiány érzékelés
- Turbo üzemmód
- Fokozatmentes beltéri ventilátor
- Breeze away funkció
- BreezeleSS funkció
- UV-C fény fertőtlenítő
- Automatikus újraindulás
- Időzítő funkció
- iClean
- Páratartalom szabályzás
- Kültéri önportalanító funkció
- Gear shift teljesítményszabályozás
- Frisslevegő befúvás (HEPA szűrőn keresztül)
- ECO mód
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Follow me funkció
- Alvás automata funkció
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 984 x 198 x 333 |
| Beltéri súly (kg) | 12.5 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 54 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 765 x 555 x 303 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15~50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 26.4 |
| Kültéri zajszint (dB) | 63 dB(A) |
| Légszállítás (m3/perc) | 620/501/411 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MGA-12-SP
3,5 kW Gaia inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
499.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MG2X-24-SP
7,1 kW Xtreme Save oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
499.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGA-09-GREY-SP
2,6 kW-os Gaia szürke inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
Gyártó: Midea
Midea MGA-09-SP
2,6 kW Gaia inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
Gyártó: Midea
Midea Oasis Plus+ oldalfali split
5,0 kW Midea Oasis Plus+ oldalfali beltéri (MSOPP-17HRFN8) + kültéri egység (MOX430-17HFN8-OPP)
525.870 Ft
Gyártó: Midea
Midea MSEPDU-24HRFN8/MOX430-24HFN8
7,1 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
529.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
7,1 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGDU-24HRFN8-BL) + kültéri egység (MOX401-24HFN8)
533.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Oasis Plus+ oldalfali split
3,5 kW Midea Oasis Plus+ oldalfali beltéri (MSOPP-12HRFN8) + kültéri egység (MOX330-12HFN8-OPP)
458.518 Ft