Midea MHA-V10W/D2N8-B/HB-A100/CD30GN-B
Tulajdonságok:
- Energiatakarékos működés
- Csendes működés
- R32 Hűtőközeg
- Beépített tágulási tartály
- Beépített automata légtelenítő
- DC Inverter kompresszor
- Fűtés - 25 C° külső hőmérsékletig
- Üzemmód prioritás
- Időjáráskövető szabályzás
- Beépített fűtőbetét
- Kaszkád vezérlés
- HMV készítés -25°C - 43 °C külső hőmérsékletig
- MODBUS csatlakozás
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 525 x 1050 x 360 |
| Beltéri súly (kg) | 43 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 42 dB |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 1118 x 865 x 523 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 35°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -5 ~ 43 °C |
| Kültéri súly (kg) | 78.5 |
| Kültéri zajszint (dB) | 60 dB |
| SCOP jósági tényező fűtés | 5.19 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.78 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 10 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 8.2 |
| Teljesítmény hűtés! | 8kW |
| Teljesítmény hűtés | 8 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MHC-V8WD2N7-E30 M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
8 kW-os Midea M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
1.822.450 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHC-V10WD2N7-E30 M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
10 kW-os Midea M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
1.865.630 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHC-V6WD2N7-E30 M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
6 kW-os Midea M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
1.692.910 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHA-V6W/D2N8-B2 / HB-A60/CD30GN8-B2
6 kW-os M-Thermál Osztott hőszivattyú - 1 fázisú, fekete
1.690.370 Ft