Midea MHA-V6W/D2N8-B2H2-IWT240
Tulajdonságok:
- Energiatakarékos működés
- Csendes működés
- Beépített tágulási tartály
- Időjáráskövető szabályzás
- Beépített fűtőbetét
- MODBUS csatlakozás
- Kaszkád vezérlés
- R32 Hűtőközeg
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 35°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -5 ~ 43 °C |
| Kültéri zajszint (dB) | 58 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.95 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.21 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 6.55 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MHA-V12W/D2N8-B-IWT240
12 kW-os M-Thermal osztott hőszivattyú - 1 fázis - 240 liter
3.291.840 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHA-V16W/D2N8-B-IWT240
16 kW-os M-Thermal osztott hőszivattyú - 1 fázis - 240 liter
3.359.150 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHA-V10W/D2N8-B-IWT240
10 kW-os M-Thermal osztott hőszivattyú - 1 fázis - 240 liter
3.086.100 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHC-V16WD2RN7-BER90 Nature monoblokkos M-Thermal hőszivattyú
16,0 kW-os Midea Nature M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
3.007.487 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHC-V12WD2RN7-BER90 Nature monoblokkos M-Thermal hőszivattyú
12,0 kW-os Midea Nature M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
2.958.910 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHA-V12W/D2RN8-B-IWT240
12 kW-os M-Thermal osztott hőszivattyú - 3 fázis - 240 liter
3.511.550 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHA-V16W/D2RN8-B-IWT240
16 kW-os M-Thermal osztott hőszivattyú - 3 fázis - 240 liter
3.530.600 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHA-V8W/D2N8-B-IWT240
8 kW-os M-Thermal osztott hőszivattyú - 1 fázis - 240 liter
2.908.300 Ft