Midea MHC-96HWD1N1(A) légcsatornázható split klíma
Tulajdonságok:
- Energiatakarékos üzemmód
- R410A
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1470 × 512 × 775 |
| Beltéri súly (kg) | 83 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 49~52 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hűtőközeg típusa | R410A |
| Kültéri méret (mm) | 1120 × 1558 × 528 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 48 °C |
| Kültéri súly (kg) | 147 |
| Kültéri zajszint (dB) | 59 dB(A) |
| Légszállítás (m3/perc) | 3000~4800 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 3.71 |
| SEER jósági tényező hűtés | 3.11 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 31.5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 28 |
| Teljesítmény hűtés! | 28kW |
| Teljesítmény hűtés | 28 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MCD1-55HRFNX/MOE30U-55HFN8-RD0 Kazettás Split klíma
15,3 kW-os Kazettás Split klíma
1.647.190 Ft
Gyártó: Midea
Midea MTI-55HWFNX/MOE30U-55HFN8-RD0 Légcsatornázható Split klíma
16,1 kW-os Légcsatornázható Split klíma
1.629.410 Ft
Gyártó: Midea
Midea MUE-55HRFNX/MOE30U-55HFN8-RD0 Parapet-Mennyezeti Split klíma
15,3 kW-os Parapet-Mennyezeti Split klíma
1.600.200 Ft
Gyártó: Midea
Midea MCD1-48HRFNX/MOE30U-48HFN8-RD0 Kazettás Split klíma
14,0 kW-os Kazettás Split klíma
1.536.700 Ft
Gyártó: Midea
Midea MTI-48HWFNX/MOE30U-48HFN8-RD0 Légcsatornázható Split klíma
14,1 kW-os Légcsatornázható Split klíma
1.535.430 Ft
Gyártó: Midea
Midea MUE-48HRFNX/MOE30U-48HFN8-RD0 Parapet-Mennyezeti Split klíma
14,0 kW-os Parapet-Mennyezeti Split klíma
1.511.300 Ft
Gyártó: Midea
Midea MCD1-36HRFNX/MOD30U-36HFN8-RD0 Kazettás Split klíma
10,5 kW-os Kazettás Split klíma
1.407.160 Ft
Gyártó: Midea
Midea MTIU-36HWFNX/MOD30U-36HFN8-RD0 Légcsatornázható Split klíma
10,5 kW-os Légcsatornázható Split klíma
1.377.950 Ft