Midea MHC-V8WD2N7-E30 M-Thermal monoblokkos hőszivattyú Gyártói termékoldal
Paraméterek
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R290 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 35°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -5 ~ 46 °C |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.14 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 8 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MHA-V10W/D2N8-B/HB-A100/CD30GN-B
10 kW-os M-Thermál Osztott hőszivattyú - 1 fázisú
1.805.940 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHC-V10WD2N7-E30 M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
10 kW-os Midea M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
1.865.630 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHC-V6WD2N7-E30 M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
6 kW-os Midea M-Thermal monoblokkos hőszivattyú
1.692.910 Ft
Gyártó: Midea
Midea MHA-V6W/D2N8-B2 / HB-A60/CD30GN8-B2
6 kW-os M-Thermál Osztott hőszivattyú - 1 fázisú, fekete
1.690.370 Ft