Midea Xtreme Save MSAGBU-12HRFNX multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 1W készenléti üzemmód
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Follow Me funkció
- Vészhelyzeti üzemmód
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventilátor
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- R32 Hűtőközeg
- Csepptálca fűtés
- Gyári WI-FI vezérlés
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- π alakú szerelőlap
- Karterfűtés
- ECO mód (25 %)
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Opcionális multi function board
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 835 x 295 x 208 |
| Beltéri súly (kg) | 8.7 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 56 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 530/400/350 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.2 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 2.5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.6 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea All Easy Pro MSEPBU-09HRFN8 multi beltéri egység
2,6 kW-os All Easy Pro multi beltéri egység
101.600 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali multi beltéri
2,6 kW-os Solstice oldalfali multi beltéri EZ-09RD6-I
105.410 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save MSAGAU-09HRFNX multi beltéri egység
2,6 kW-os Xtreme Save Multi beltéri egység
87.630 Ft
Gyártó: Midea
Midea All Easy Pro MSEPBU-12HRFN8 multi beltéri egység
3,5 kW-os All Easy Pro multi beltéri egység
109.220 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Pro MSAGBU-09HRFN8 multi beltéri egység
2,6 kW-os Xtreme Save Pro multi beltéri egység
109.220 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali multi beltéri
3,5 kW-os Solstice oldalfali multi beltéri EZ-12RD6-I
110.490 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Pro MSAGBU-12HRFN8 multi beltéri egység
3,5 kW-os Xtreme Save Pro multi beltéri egység
114.300 Ft
Gyártó: Midea
Midea CB1-09HRFN8-I multi beltéri egység
2,6 kW-os BreezelessE oldalfali multi beltéri egység
116.205 Ft