Midea Xtreme Save MSAGCU-18HRFNX multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 1W készenléti üzemmód
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Follow Me funkció
- Vészhelyzeti üzemmód
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- R32 Hűtőközeg
- Csepptálca fűtés
- Gyári WI-FI vezérlés
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- π alakú szerelőlap
- Karterfűtés
- ECO mód (25 %)
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Opcionális multi function board
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 969 x 241 x 320 |
| Beltéri súly (kg) | 11.2 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 56 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 800/600/500 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 4.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5.3 |
| Teljesítmény hűtés! | 5.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MSFAAU-12HRFN8(B) multi beltéri egység
3,5 kW-os Breezeless+ multi beltéri egység
133.350 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali multi beltéri
5,3 kW-os Solstice oldalfali multi beltéri EZ-18RD6-I
131.601 Ft
Gyártó: Midea
Midea All Easy Pro MSEPCU-18HRFN8 multi beltéri egység
5,3 kW-os All Easy Pro multi beltéri egység
142.240 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali multi beltéri
5,3 kW-os Solstice oldalfali multi fekete beltéri EZB-18RD6-I
145.311 Ft
Gyártó: Midea
Midea MSFAAU-09HRFN8(B) multi beltéri egység
2,6 kW-os Breezeless+ multi beltéri egység
125.730 Ft
Gyártó: Midea
Midea CB1-12HRFN8-I multi beltéri egység
3,5 kW-os BreezelessE oldalfali multi beltéri egység
123.444 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali multi beltéri
3,5 kW-os Solstice oldalfali multi fekete beltéri EZB-12RD6-I
121.458 Ft
Gyártó: Midea
Midea CB1-09HRFN8-I multi beltéri egység
2,6 kW-os BreezelessE oldalfali multi beltéri egység
116.205 Ft