Midea All Easy Pro MSEPDU-24HRFN8 multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Lamella memória funkció
- Alacsony hűtőközeg érzékelés
- 12 fokozatú ventillátor
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Follow me funkció
- Ionizátor
- Nagy sűrűségű szűrő
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- Öntisztítás
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- Karterfűtés
- π alakú szerelőlap
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Kültéri önportalanító funkció
- Gear shift teljesítményszabályozás
- Eco mód (25-50-75%)
- Intelligens szem
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 88 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 1140 x 275 x 370 |
| Beltéri súly (kg) | 20 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 65 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 1092/724/379 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.2 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 7.3 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 7 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MFA2U-17HRFNX(GA) Konzol multi beltéri egység
5,0 kW-os Konzol multi beltéri egység
171.450 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali multi beltéri
7,1 kW-os Solstice oldalfali multi beltéri EZ-24RD6-I
171.356 Ft
Gyártó: Midea
Midea MFA2U-12HRFNX(GA) Konzol multi beltéri egység
3,5 kW-os Konzol multi beltéri egység
167.640 Ft
Gyártó: Midea
Midea MCA3U-09HRFNX(GA) Kazettás multi beltéri egység
2,6 kW-os Kazettás multi beltéri egység + TMBQ-03C3 dekorpanel
181.610 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali multi beltéri
7,1 kW-os Solstice oldalfali multi fekete beltéri EZB-24RD6-I
185.067 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save MSAGDU-24HRFN8 Multi beltéri egység
7,1 kW-os Xtreme Save Multi beltéri egység
158.750 Ft
Gyártó: Midea
Midea MCA3U-12HRFNX Kazettás multi beltéri egység
3,5 kW-os Kazettás multi beltéri egység
186.690 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali multi beltéri
5,3 kW-os Solstice oldalfali multi fekete beltéri EZB-18RD6-I
145.311 Ft