Midea MSF3-09-SP
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- Alacsony hűtőközeg érzékelés
- 12 fokozatú ventillátor
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Ionizátor
- Eco mód
- Vészhelyzeti üzemmód
- Nagy sűrűségű szűrő
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Golden Fin
- Rozsdaálló kültéri burkolat
- Hűtés alacsony külső hőmérsékleten
- Páratartalom ellenőrzés
- Azonnali hűtés/fűtés
- Lágy légáram funkció
- Öntisztítás
- Automatikus hiba diagnosztikai funkció
- Vízszintes irányú automatikus légterelés
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
- Karterfűtés
- π alakú szerelőlap
- Kültéri önportalanító funkció
- Gear shift funkció
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 940 x 325 x 193 |
| Beltéri súly (kg) | 10.6 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 56 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 765 x 555 x 303 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15 ~ 24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 26.4 |
| Kültéri zajszint (dB) | 62 dB(A) |
| Légszállítás (m3/perc) | 620/520/400 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.6 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 2.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MG2X-18-SP
5,3 kW Xtreme Save oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
389.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MEX-12-SP
3,5 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
329.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
5,3 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGCU-18HRFNX-BL) + kültéri egység (MOX301-18HFN8)
409.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MOP3-09-SP
2,6 kW Oasis Plus inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
409.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali split
3,5 kW-os Solstice oldalfali fekete beltéri (EZB-12RD6-I) + kültéri egység (EZ-12RD6H-O)
320.665 Ft
Gyártó: Midea
Midea MEX-09-SP
2,6 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
319.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MOP3-12-SP
3,5 kW Oasis Plus inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
419.900 Ft