Midea Oasis Plus+ oldalfali split
Tulajdonságok:
- A++Energiaosztály fűtésben
- A+++ Energiaosztály hűtésben
- Intelligens szem
- Szerverhűtés
- Csepptálca fűtés
- Karterfűtés
- 1W készenléti üzemmód
- Páratartalom szabályzás
- Gearshift teljesítményszabályozás
- Ionizátor
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -35 ~ 30 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MSEPDU-24HRFN8/MOX430-24HFN8
7,1 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
529.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
7,1 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGDU-24HRFN8-BL) + kültéri egység (MOX401-24HFN8)
533.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGA-12-GREY-SP
3,5 kW-os Gaia szürke inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
499.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MG2X-24-SP
7,1 kW Xtreme Save oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
499.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGA-12-SP
3,5 kW Gaia inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
499.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGA-09-GREY-SP
2,6 kW-os Gaia szürke inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
Gyártó: Midea
Midea MGA-09-SP
2,6 kW Gaia inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali split
7,1 kW-os Solstice oldalfali beltéri (EZ-24RD6-I) + kültéri egység (EZ-24RD6H-O)
564.528 Ft