Midea Solstice fekete oldalfali split
Tulajdonságok:
- A+++ Energiaosztály hűtésben
- A++Energiaosztály fűtésben
- Csepptálca fűtés
- Karterfűtés
- 1W készenléti üzemmód
- Gearshift teljesítményszabályozás
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- WIFI vezérlés
- AI EcoMaster
Paraméterek
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 5.4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MEX-18-SP
5,3 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
439.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Oasis Plus+ oldalfali split
2,6 kW Midea Oasis Plus+ oldalfali beltéri (MSOPP-09HRFN8) + kültéri egység (MOX330-09HFN8-OPP)
451.734 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali split
5,3 kW-os Solstice oldalfali beltéri (EZ-18RD6-I) + kültéri egység (EZ-18RD6H-O)
428.473 Ft
Gyártó: Midea
Midea Oasis Plus+ oldalfali split
3,5 kW Midea Oasis Plus+ oldalfali beltéri (MSOPP-12HRFN8) + kültéri egység (MOX330-12HFN8-OPP)
458.518 Ft
Gyártó: Midea
Midea MOP3-12-SP
3,5 kW Oasis Plus inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
419.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MOP3-09-SP
2,6 kW Oasis Plus inverteres kültéri egység+oldalfali beltéri egység vezeték nélküli távirányítóval
409.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
5,3 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGCU-18HRFNX-BL) + kültéri egység (MOX301-18HFN8)
409.900 Ft