Midea Solstice oldalfali split
Tulajdonságok:
- A+++ Energiaosztály hűtésben
- A++Energiaosztály fűtésben
- Csepptálca fűtés
- Karterfűtés
- 1W készenléti üzemmód
- Gearshift teljesítményszabályozás
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- WIFI vezérlés
- AI EcoMaster
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 723 x 286 x 199 |
| Beltéri súly (kg) | 7,5 kg |
| Beltéri zajszint (H/L) | 56 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 765 x 555 x 303 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25 ~ 24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 23,1 kg |
| Kültéri zajszint (dB) | 62 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.8 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 2.9 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.6 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea MGP2X-09-SP
2,6 kW Xtreme Save Pro oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
299.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali split
3,5 kW-os Solstice oldalfali beltéri (EZ-12RD6-I) + kültéri egység (EZ-12RD6H-O)
309.899 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGP2X-12-SP
3,5 kW Xtreme Save Pro oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
309.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali split
2,6 kW-os Solstice oldalfali fekete beltéri (EZB-09RD6-I) + kültéri egység (EZ-09RD6H-O)
310.979 Ft
Gyártó: Midea
Midea MEX-09-SP
2,6 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
319.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
3,5 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGBU-12HRFNX-BL) + kültéri egység (MOX102-12HFN8)
279.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice fekete oldalfali split
3,5 kW-os Solstice oldalfali fekete beltéri (EZB-12RD6-I) + kültéri egység (EZ-12RD6H-O)
320.665 Ft