Midea Xtreme Save Black oldalfali split
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 1W készenléti üzemmód
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Follow me funkció
- Vészhelyzeti üzemmód
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- Karterfűtés
- Eco mód (25 %)
- π alakú szerelőlap
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Opcionális multi function board
Paraméterek
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20 ~ 24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.2 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Midea
Midea Xtreme Save Black oldalfali split
2,6 kW Midea Xtreme Save oldalfali beltéri (MSAGAU-09HRFNX-BL) + kültéri egység (MOX102-09HFN8)
267.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MG2X-12-SP
3,5 kW Xtreme Save oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
259.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali split
2,6 kW-os Solstice oldalfali beltéri (EZ-09RD6-I) + kültéri egység (EZ-09RD6H-O)
299.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGP2X-09-SP
2,6 kW Xtreme Save Pro oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
299.900 Ft
Gyártó: Midea
Midea Solstice oldalfali split
3,5 kW-os Solstice oldalfali beltéri (EZ-12RD6-I) + kültéri egység (EZ-12RD6H-O)
309.899 Ft
Gyártó: Midea
Midea MGP2X-12-SP
3,5 kW Xtreme Save Pro oldalfali kültéri egység+ beltéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel
309.900 Ft